Par uzņēmumu

Par mums

Par mums

Valentis ir starptautisks farmācijas uzņēmums, kas ievieš jaunākās tehnoloģijas, izstrādā un ražo uztura bagātinātājus, medicīnas ierīces un augu izcelsmes produktus dabiskās veselības jomā.
Mūsu galvenā uzmanība tiek pievērsta šķidriem uztura līdzekļiem un nanotehnoloģijām.

 

Mūsu misija

Mūsu misija ir palīdzēt cilvēkiem saglabāt veselību dabiskā veidā.
Mēs redzam vislabāko dabisko un drošo ārstēšanu, kas palīdz cilvēka ķermenim atjaunoties un netraucē tā dabisko līdzsvaru.
Valentis cenšas uzņemties vadību visās dabiskās ārstniecības jomās.

Mūsu aktivitātes

Produktu izstrāde

Mēs strādājam dažādās darbības jomās, taču dabiskuma princips tiek ievērots visās uzņēmuma vienībās. Lai uzturētu labākas alternatīvas, mēs uzturam kontaktus ar ārstiem un zinātniekiem, meklējot jomas, kurās esošā medicīna neizdodas. Balstoties uz mūsu pētījumiem, mēs izstrādājam novatoriskus farmaceitiskos preparātus, reģistrējam ārstēšanu, pielāgojam ražošanas tehnoloģijas un vai nu paši ražojam produktus, vai arī mēs nolīgstam ražošanu saviem partneriem, pirms tos izlaižam tirgū.

Ražošana

Visu Valentis izstrādājumu ražošanā stingri tiek ievērotas Labas ražošanas prakses sistēmas prasības. Uzņēmums nodrošina un kontrolē visu ražošanas līnijā esošo produktu izsekojamību, sākot no aktīvo vielu ražošanas līdz farmakovigilances nodrošināšanai.
Visi mūsu ražošanas procesi un kvalitātes kontroles metodes ir neatkarīgi apstiprinātas. Mūsu ārējie piegādātāji tiek izvēlēti ar lielu rūpību: visus mūsu piegādātājus pārbauda Valentis, lai nodrošinātu, ka tie atbilst mūsu īpašajiem kvalitātes kontroles standartiem.Mēs saviem produktiem izvirzām augstus standartus, lai izpildītu likumos un ES direktīvās noteiktos pienākumus.

Kvalitātes kontrole

Katrs jauns produkts ir rūpīgi pārbaudīts tā efektivitātei un iespējamām blakusparādībām, pirms to laiž masveida ražošanā. Šajā posmā tiek savākti pierādījumi zinātniskam pamatojumam un tiek konsultēti dažādu jomu speciālisti. Mūsu produkti tiek izlaisti tirgū tikai tad, kad esam pilnīgi pārliecināti par to drošību un efektivitāti.

Valentis vēsture
1919
Gadiem krāta pieredze
Valentis sākums datējams ar 1919.gadu, kad Pastēra stacija sāka ražot vakcīnu pret trakumsērgu.
1931
Viļņas farmācijas rūpnīca
Viļņas farmācijas rūpnīca sāk darboties Viļņā, ražojot medicīnu plašam klientu lokam Lietuvā un pāri robežām.
1963
Bakteriālie preperāti
Pastēra stacija tika transformēta uzņēmumā “Bakteriālie preparāti”. Brīdī, kad šī ražošanas vieta kļuva neatkarīga, tika aizsākts ražot biofarmācijas produktus, kas bija nepieciešami 20.gs. sākumā.
2003
Valentis
Pēc vairāku farmācijas uzņēmumu apvienošanās 2003.gadā, tika izvēlēts kopīgais nosaukums Valentis. Latīņu valodā tas nozīmē “veselīgs un spēcīgs”. Kopš brīža kad uzņēmuma darbība tika paplašināta, Valentis produkti tiek eksportēti uz vairāk kā 40 valstīm visa pasaulē.
Šodien
Valentis šodien
Šobrīd Valentis ir starptautisks uzņēmums ar filiālēm Šveicē, Norvēģijā, Vācijā, Polijā un citās Eiropas valstīs, ieviešot svaigākās tehnoloģijas, izstrādājot un ražojot uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un augu izcelsmes produktus dabiskās veselības nozarē.

Augstākie kvalitātes standarti

LRP (GMP) sertifikāts
Labas ražošanas prakse (Good Manufacturing Practice), farmaceitisko produktu ražošana. Visas mūsu ražošanas vietas, procesi un produkti ir saskaņā ar LRP.
LIP (GDP) sertifikāts
Labas izplatīšanas prakse (Good Distribution Practice)atbilst prasībām par drošu, higiēnisku un produktam piemērotu cilvēkiem paredzēto zāļu transportēšanai.
ISO 9001:2015 sertifikāts
Šis sertifikāts demonstrē spēju pastāvīgi piedāvāt produktus un pakalpojumus kas sasniedz patērētāju un likumdošanas prasības un demonstrē nepārtrauktu procesu uzlabojumus.
ISO 13485 sertifikāts
Šis sertifikāts pierāda, ka Valentis atbilst prasībām mārketēt un pārdot medicīniskās ierīces visā pasaulē.
EcoAgros sertifikāts
EcoAgros sertifikāts pierāda, ka Valentis var ražot organiskos produktus.
Uztura bagātinātāji - HACCP
Bīstamības analīze un kritisko kontrolpunktu sistēma (Hazard Analysis and Critical Control Points system) ir ieviesta ražošanas vietā.
Starptautiskā attīstība

Valentis ir dzīvs, nepārtraukti progresējošs un augošs uzņēmums. Pašlaik mēs eksportējam uz vairāk nekā 40 valstīm visā pasaulē.

 

Cenšoties panākt efektivitāti, mūsu mērķis ir piesaistīt jaunus partnerus, lai izvērstos jaunos reģionos. Attīstot savas idejas kopā ar partneriem, mēs ticam, ka mēs patiešām varam piedāvāt cilvēkiem labāku dzīves kvalitāti ar minimālu ietekmi uz viņu ķermeni un vidi.

 

Šis ceļš mums piedāvā unikālu identitāti un, mūsuprāt, piedāvā pievilcīgu uzaicinājumu partneriem pievienoties mums mūsu darbā.

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes “cookies”, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzināt vairāk