Pakalpojumi, kas sasniedz jūsu vajadzības

Produktu izstrāde

Uzņēmuma Valentis speciālisti sniegs jums profesionālu palīdzību no produkta sākotnējās idejas līdz tā ražošanas pēdējam posmam.

Mēs koordinēsim jūsu produkta formulas izveidi, regulāri informēsim jūs par visiem jūsu produkta radīšanas un ražošanas posmiem un sniegsim jums padomus, kā nodrošināt, lai jūsu produktam būtu raksturīga klātbūtne tirgū.

Kontraktražošana

Valentis piedāvā sekojošos pakalpojumus:

  • Tablešu, kapsulu, šķidrumu, pulvera izstrādājumu ražošana.
  • Primārais iepakojums: tablešu, cieto un mīksto kapsulu blisteru uzpildīšana, šķidrās medicīniskās formas pudelēs, iepildīšana.
  • Sekundārais iepakojums: šķidru, mīkstu un cietu farmaceitisko produktu ārējais iepakojums.
  • Laboratorijas testi: visi produkti tiek pārbaudīti saskaņā ar augstākajiem standartiem, kas nepieciešami zāļu ražošanā.
  • Glabāšana un loģistika: mēs uzglabāsim jūsu produktus mūsu noliktavās vajadzīgajos daudzumos, un mūsu kompetentie darbinieki nodrošinās, lai jūsu produkti ātri, elastīgi un savlaicīgi sasniegtu galamērķi visā pasaulē.

Pētniecība un izstrāde

Iekšējā pētniecības un izstrādes nodaļa; katra produkta drošības un efektivitātes testi. Vairāk nekā 250 produkti galvenajās terapeitiskajās jomās.

Ražošana

Tabletes, kapsulas, šķidrumi, pulvera izstrādājumi.

Primārais iepakojums

Tablešu, cieto un mīksto kapsulu blisteru uzpildīšana, šķidrās medicīniskās formas pudelēs, iepildīšana.

Sekundārais iepakojums

Šķidru, mīkstu un cietu farmaceitisko produktu ārējais iepakojums.

Loģistika

Mūsu daudzie produkti ir pieejami mūsu noliktavā vajadzīgajos daudzumos. Mūsu kompetentie darbinieki nodrošina, ka jūsu produkti ātri, elastīgi un savlaicīgi sasniedz galamērķi visā pasaulē.

Privātā preču zīme

Mēs varam piedāvāt gatavus lietošanai un pārbaudītus produktus jūsu portfelim.

Liposomālie produkti

Tie ir novatoriski šķidrumi, kur barības vielas tiek iekapsulētas sīkās mikrokapsulās, ko sauc par liposomām. Liposomas aizsargā barības vielas no kuņģa skābēm un uzlabo absorbcijas līmeni organismā. Liposomas nav redzamas ar neapbruņotu aci, taču tās var sajust, uzlabojot pašsajūtu un ātrāk atjaunojot deficīta vielas organismā.

Multivitamīnu aerosoli

Katrs aerosols, kas paredzēts optimālai uztura piegādei, nodrošina aktīvo sastāvdaļu mikro izmēra pilieniņos, kas iekļūst iekšējā vaiga mīkstajos audos, piegādājot nepieciešamās uzturvielas bagātīgajā vēnu sistēmā zemāk. Tas ļauj zāļu formai ātri iekļūt asinīs, lai optimāli to absorbētu.

Dažādi uztura bagātinātāji

Mēs esam izstrādājuši plašu produktu klāstu, kuru pamatā ir zinātne un kuri ir izstrādāti ar tīru, drošu un kvalitatīvu sastāvdaļu no uzticamiem piegādātājiem. Mēs varam jums palīdzēt arī iepakojumos, izvēloties jūsu izstrādājumam labāko iepakojumu, kā arī mēs varam palīdzēt nodrošināt produkta reģistrāciju valsts veselības iestādēs.

Iepakojuma iespējas

Aerosoli

Pudeles iekšēji un ārēji lietojamiem aerosoliem: aerosoli lietošanai mutē, deguna aerosoli, ausu aerosoli, ādas aerosoli.

Pudeles

Stikla un plastmasas pudeles šķidriem izstrādājumiem: no 1,5 L, 1 L, 500 ml, 250 ml, 200 ml, 150 ml, 100 ml, 50 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml, 10 ml.

Burciņas

Plastmasas / stikla burkas dažāda lieluma, slēgšanas veidiem un krāsām tabletēm / kapsulām / pulvera izstrādājumiem.

Blisteri

Ļoti dažādas blistera iespējas.

Iepakojumi

Pilns etiķešu risinājumu klāsts: kartona iepakojums un uzlīme izpildīs vēlamās dizaina idejas, kam sekos jaunākās poligrāfijas tehnoloģijas.

Sadarbība

Mūsu mērķis ir piesaistīt jaunus partnerus, lai izvērstos jaunos reģionos. Attīstot savas idejas kopā ar partneriem, mēs ticam, ka mēs varam piedāvāt cilvēkiem labāku dzīves kvalitāti ar minimālu ietekmi uz viņu ķermeni un vidi.
Šis ceļš mums piedāvā unikālu identitāti un, mūsuprāt, piedāvā pievilcīgu uzaicinājumu potenciālajiem partneriem pievienoties mums mūsu darbā.

Inovatīvi produkti

Valentis ir radījis, ražojis un izstrādājis vairāk nekā 250 inovatīvus produktus galvenajās terapeitiskajās jomās.

Normatīvās procedūras

Valentis piedāvā pilnu tehnisko un normatīvo padomu klāstu, lai palīdzētu jums nodrošināt produktu reģistrāciju valsts veselības aizsardzības iestādēs.

Mārketinga atbalsts

Mēs vienmēr piedāvājam saviem partneriem nepārtrauktu mārketinga atbalstu. Mēs dalāmies ar mārketinga materiāliem, paraugpraksi, produktu apmācībam. Mēs jums palīdzēsim izveidot vietējo mārketinga un pārdošanas stratēģiju.

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes “cookies”, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzināt vairāk